MacGyver (30/139)

seriál
Dobrodružný seriál Kan./USA (1985-1992). Angus MacGyver s Peteom sa vydávajú evakuovať sirotinec v Ázii neďaleko thajských hraníc vedený katolíckou mníškou a dávnou Peteovou priateľkou Margaret. S mníškou pracuje aj Mackovo bývalé dievča Debra Eastonová. V krajine im hrozí nebezpečenstvo, preto musia nájsť spôsob, ako sa odtiaľ všetci v poriadku dostanú. Sirotinec chce zničiť muž menom Chantara. Po jeho prvom útoku sestry odvedú deti do bezpečia. K tunelu, kde sa deti skrývajú, dorazí záchranný vrtuľník. Peter, Margaret a deti úspešne odletia, ale MacGyver a Deborah sa oneskorili a zostali zamknutí v kuchyni sirotinca... Richard Dean Anderson ako tajný agent MacGyver je špecialistom pre extrémne náročné úlohy. Marí zločinné plány zloduchov, zachraňuje životy, zabraňuje globálnym pohromám či ekologickým katastrofám. Ako to dokáže? Stačia mu na to fenomenálne znalosti zákonov fyziky a chémie, ktoré dokáže jednoducho, efektívne a prakticky využiť v reálnom živote.
Réžia C. Bole
Hrajú R. D. Anderson, D. Elcar, M. Lerner, S. Ross, B. McGill, T. Hatcherová, P. Stewart
Rok výroby 1985
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:25

Vesmírni kovboji

film Dajto 20:15

Cizinec mezi námi

film Nova Cinema 23:50

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.