Druhý úžasný hotel Marigold

film
Komédia VB/USA (2015). Voľné pokračovanie diváckeho hitu Úžasný hotel Marigold. Sonny Kapur, majiteľ hotela Marigold v indickom Džajpure, plánuje svadbu so svojou láskou Sunainou. Keďže v obsadenom hoteli zostáva voľná už len jedna jediná izba, poškuľuje po ďalšej nehnuteľnosti. Ale ako to všetko má zvládnuť? Hotel Marigold v indickom Džajpure sa stal útočiskom siedmych, trochu noblesných a trochu bláznivých britských penzistov. Starí obyvatelia sú spokojní a stále pribúdajú noví klienti. V súčasnosti je hotel plne obsadený a manažérka Muriel a majiteľ Sonny chcú svoje podnikanie rozšíriť. Majú totiž veľký sen, ktorý sa volá Druhý úžasný hotel Marigold. Starí hostia si užívajú v Indii nielen znovuobjavenú chuť do života, ale aj nové priateľstvá a lásky. Evelyn a Douglas si každodenne lámu hlavu nad tým, kam ich zavedú spoločné raňajky, zatiaľ čo Norman a Carol sa už plavia v búrlivých vodách spoločného vzťahu. Madge oslňuje hneď dvoch nápadníkov súčasne, ale má ťažkú voľbu, pretože obaja sú bohatí maharadžovia. Hotelier Sonny nemôže zniesť, že jeho matka sa stala múzou nového hotelového hosťa, spisovateľa Guya Chambersa. Je totiž presvedčený, že tento záhadný muž je v skutočnosti tajným americkým hotelovým inšpektorom, ktorý prišiel vyhodnotiť kvalitu hotelových služieb a môže ohroziť plány zapojiť hotel Marigold do celosvetovej siete. A akoby to nestačilo, blíži sa jeho svadba so Sunainou. A poriadna indická svadba je oveľa komplikovanejší projekt, než vybudovanie nového hotela. Sonny zúfalo nezvláda jedno ani druhé. Ešteže ho obklopujú starí britskí priatelia, ktorí všetko riešia s nadhľadom svojho zrelého veku a dobre vedia, že ochudobniť život blížnych o svadobnú bodku, to by bol takmer zločin!
Réžia J. Madden
Hrajú D. Patel, T. Desaiová, M. Smithová, J. Denchová, B. Nighy, D. Strathairn, R. Gere, D. Mahoney, C. Imrieová, R. Pickup, D. Hardcastle
Rok výroby 2015
Krajina Spojené kráľovstvo, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dostaň ho tam!

Hudobná komédia USA (2010).
film JOJ Plus 22:35

Šialený Max: Zbesilá cesta

film Dajto 20:15

Súboj titanov

film Dajto 22:35

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.