MacGyver (30/139)

seriál
Dobrodružný seriál Kan./USA (1985-1992). Angus MacGyver s Peteom sa vydávajú evakuovať sirotinec v Ázii neďaleko thajských hraníc vedený katolíckou mníškou a dávnou Peteovou priateľkou Margaret. S mníškou pracuje aj Mackovo bývalé dievča Debra Eastonová. V krajine im hrozí nebezpečenstvo, preto musia nájsť spôsob, ako sa odtiaľ všetci v poriadku dostanú. Sirotinec chce zničiť muž menom Chantara. Po jeho prvom útoku sestry odvedú deti do bezpečia. K tunelu, kde sa deti skrývajú, dorazí záchranný vrtuľník. Peter, Margaret a deti úspešne odletia, ale MacGyver a Deborah sa oneskorili a zostali zamknutí v kuchyni sirotinca... Richard Dean Anderson ako tajný agent MacGyver je špecialistom pre extrémne náročné úlohy. Marí zločinné plány zloduchov, zachraňuje životy, zabraňuje globálnym pohromám či ekologickým katastrofám. Ako to dokáže? Stačia mu na to fenomenálne znalosti zákonov fyziky a chémie, ktoré dokáže jednoducho, efektívne a prakticky využiť v reálnom živote.
Réžia C. Bole
Hrajú R. D. Anderson, D. Elcar, M. Lerner, S. Ross, B. McGill, T. Hatcherová, P. Stewart
Rok výroby 1985
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.