Krejzovi (88)

seriál
Želva puk. Seriál ČR (2018). Ondrovi príde kontrola z finančáku. Je mu jasné, že kontrola neprišla len tak a že za ňou bude stáť Mareš, ktorý jeho podnikaniu rozhodne nepraje a pracuje na tom, aby Ondreja dostal na dno. Vyhlási mu vojnu. Za Martym príde Božena Pivoňková, ktorú pred rokom zranil pri autonehode. Tvrdí, že má po úraze zdravotné problémy a chce po ňom peniaze - na elektrinu. A vyhráža sa, že Martyho udá do médií. Márty jej peniaze dá. Danka má problémy v televízii. Hurta chce, aby sa Eva vrátila do relácie Maznáčikovia, ako moderátorka. Danka to konzultuje s Pájom a dôjde k záveru, že je lepšie, aby Eva moderovala miláčikov, než aby si urobila kariéru ako moderátorka nejakého prestížneho programu. Flanderka prinesie korytnačku, má niečo s nohou. Ale Zdenička odhalí, že ju musel zraniť Flanderka.
Réžia J. Rezková
Hrajú O. Navrátil, P. Tomicová, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:25

Vesmírni kovboji

film Dajto 20:15

Cizinec mezi námi

film Nova Cinema 23:50

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.