Temný kraj II (4)

seriál
Husičky 2/2. Seriál ČR (2019). Petr Kraj je spolu s kolegami z Prahy a okresného oddelenia na stope nebezpečného pedofila, a pri škole nie je bezpečne. Rivalita medzi Petrom a Rosťom ožíva, zatiaľ čo jeho manželka Maria nostalgicky spomína. Nepodarený, tajomstvom opradený prípad vraždy Ulricha budí emócie a nikto na vidieku si neželá, aby ho Petr znovu otváral. Masaker v chátrajúcom detskom tábore a nález nezvestného dievčaťa pri potoku nasmerujú kriminalistov k deviantovi so slabosťou pre lolitky. K dolapeniu rafinovaného vraha je nutné zapojiť nielen policajné metódy, ale aj zaprášené vedomosti z literatúry. Kto naivne uverí klamstvám? Nechá sa aj Petr zmanipulovať?
Réžia J. Bártů
Hrajú L. Vaculík, K. Nováková Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa, M. Hrubešová, L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Čermák Macková, J. Kubánik, M. Havelka, pes Tobiáš a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.