Baba z ľadu

film
Vdova Hana začne po stretnutí s otužilcom Broňom pomaly meniť svoj stereotypný život, ktorý sa doteraz výhradne točil okolo jej synov, neviest a vnúčat. Zatiaľ, čo šesťdesiatnička Hana prežíva love story, tradičné nedeľné obedy v rodinnej vile strácajú na idylickosti a postupne sa vyplavujú na povrch rodinné tajomstvá. Haniným nečakaným spojencom sa stáva vnuk Ivánek, ktorý si obľúbil nielen svojrázneho Broňu ale aj jeho sliepku Adelu a otužileckú komunitu na brehu Vltavy. Príbeh o neľahkých vzťahoch medzi troma generáciami prináša nádej, že život sa dá zobrať do vlastných rúk v akomkoľvek veku.
Réžia B. Sláma
Hrajú Z. Kronerová, P. Nový, T. Vilhelmová, P. Špalková, M. Daniel, V. Neužil, D. Vízek, A. Mihulová, L. Veselý, M. Ludvíková
Rok výroby 2016
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.