Temný kraj II (5)

seriál
Šílení 1/2. Seriál ČR (2019). Petr Kraj naďalej zostáva na vidieku so svojim psom Egonom. Znovu otvoril nedoriešený prípad Ulricha a v jeho hľadáčiku sa ocitá Hamplová. Keď ho Rosťa Koreň požiada, aby sa spolu s ňou ujal vyšetrovania dvojnásobnej vraždy, prijíma to. Vrah v maske čerta zastrelil troch mužov a pátranie polície smeruje do rusky hovoriacej komunity. Predvianočný stres dolieha hlavne na ženy a alkohol otupuje. Ďalšie dve vraždy v Prahe a súvislosti s prípadmi na vidieku utvrdzujú vyšetrovateľa, že sa jedná o nájomného vraha. Maskovaný páchateľ má na muške ďalšiu obeť a Petr začína chápať, že všetko je inak... Dokáže žena chladnokrvne vystreliť a vraždiť? Kto neprežije vianočné šialenstvo? Hrajú: L. Vaculík, K. Nováková Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa, M. Hrubešová, L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Čermák Macková, J. Kubánik, M. Havelka, pes Tobiáš a ďalší.
Réžia J. Bártů
Hrajú L. Vaculík, K. Nováková Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa, M. Hrubešová, L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Čermák Macková, J. Kubánik, M. Havelka, pes Tobiáš a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.