Odsúdené

seriál
Dramatický seriál SR (2009). Grófku nezlomila ani samotka. Kápo verí, že nájde spôsob, ako Grófku zničiť. Maďarka si k nej hľadá cestu, ale Grófka je opatrná. Muž v obleku chce od Romana odkúpiť pozemky. Cenou má byť odpustenie dlhu, ktorý má však omnoho nižšiu hodnotu. Roman pod nátlakom súhlasí, ale netuší, že Evin otec Hoffman už podal na pozemky predbežné opatrenie. O Grófke si aj jej najbližší ľudia myslia, že je bonzák. Detektív jej dáva poslednú ponuku na spoluprácu, ale ona ju odmieta. Riaditeľa okrem Sikorovej kontroly neustále znervózňuje aj obťažovanie manžela Vrbovskej. Batman sa pre Grófku dostáva do konfliktu s Kápom. Aj Sikorová konfrontuje Kápa pre neadekvátne zaobchádzanie s Grófkou. Zároveň mu dá najavo, že ona ako kontrolný orgán prešetruje všetok personál ústavu. Anjel nedokáže pochopiť, prečo sa Maďarka vtiera do priazne Grófky. Brenda žiada Gigi o pomoc. Chce utiecť z väzenia, aby sa pomstila sestre aj svojmu nevernému frajerovi.
Réžia Róbert Šveda
Hrajú Z. Mauréry, M. Ťapák, S. Valentová, I. Romančík, H. Gregorová, G. Dzuríková, E. Podzámska, Z. Porubjaková, J. Johanidesová, A. Javorková, H. Vagnerová, J. Hansman, E. Kerekes, Z. Šebová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, S. Martináková, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Višňovský, M. Mňahončák, I. Gogál, J. Peťko, P. Orgován, V. Černý, D. Edwards
Rok výroby 2009
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.