Dr. House V (21/24)

seriál
Ochrancovia. Mysteriózny seriál USA (2008). House sa snaží diagnostikovať ekologického aktivistu, ktorý skolaboval počas protestov ochrancov prírody. Pacient má čoraz viac závažnejšie symptómy, ktoré spolu zdanlivo nesúvisia. House sa však nedokáže naplno sústrediť, pretože ho posadla potreba zaoberať sa detailmi zo života svojich kolegov a podriadených. Snaží prísť na to, prečo jeho kamarát Wilson zrazu začal zdravo jesť, alebo Cameronová rieši stav jeho pacienta namiesto toho, aby odišla na výlet s Chaseom. House sa obáva o svoje psychické zdravie, keď si uvedomí, že mu unikajú dôležité detaily o súkromí svojho tímu. Chase a Cameronová sa zasnúbia. Jeho poslaním je zachraňovať ľudské životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia M. Penn
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Wildeová
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.