Kravaťáci VII (14)

seriál
Kohútie zápasy. Komediálny seriál USA (2018). Vlastník budovy, kde sídli právnická kancelária Specter - Litt, oznámi Donne, že firma sa musí vysťahovať. Donna sa snaží vyriešiť situáciu sama, ale čoskoro si uvedomí, že je to nad jej sily a obráti sa na Rachel. Mikea požiada o pomoc sudkyňa Rallsová, ktorej hrozí strata práce v dôsledku údajného pochybenia. Mike s Harveyom sa snažia očistiť jej meno. Xander varuje Louisa, aby sa držal od jeho snúbenice Sheily čo najďalej. Louis sa poriadne nahnevá a dôkladne sa ponorí do prípadu, aby Xanderovi dokázal, že je lepší. Sheila prosí Louisa, aby Xanderovi nehovoril o ich afére. Mike Ross, geniálny mladík s fotografickou pamäťou, ktorý získal miesto asistenta hviezdneho advokáta Harveya Spectera na Manhattane aj bez právnického diplomu, pomáha svojmu šéfovi riešiť nové prípady a nové problémy. V špičkovej právnickej kancelárii však môžu pracovať len absolventi Harvardovej univerzity, a tak je len otázkou času, kedy sa prevalí Mikeovo tajomstvo, že nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. Keď sa tak stane, Mike sa ocitne pred súdom a neskôr aj vo väzení. Mike a Harvey musia čeliť mnohým problémom a dokázať, že ich renomovaná advokátska kancelária Pearson-Specter-Litt dokáže prežiť v ťažkých časoch aj bez zakladateľky a bývalej šéfky Jessicy, ktorá ju opustila.
Réžia E. Levisetti
Hrajú G. Macht, P. J. Adams, R. Hoffman, M. Markleová, S. Raffertyová, G. Torresová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.