Kravaťáci VII (14)

seriál
Kohútie zápasy. Komediálny seriál USA (2018). Vlastník budovy, kde sídli právnická kancelária Specter - Litt, oznámi Donne, že firma sa musí vysťahovať. Donna sa snaží vyriešiť situáciu sama, ale čoskoro si uvedomí, že je to nad jej sily a obráti sa na Rachel. Mikea požiada o pomoc sudkyňa Rallsová, ktorej hrozí strata práce v dôsledku údajného pochybenia. Mike s Harveyom sa snažia očistiť jej meno. Xander varuje Louisa, aby sa držal od jeho snúbenice Sheily čo najďalej. Louis sa poriadne nahnevá a dôkladne sa ponorí do prípadu, aby Xanderovi dokázal, že je lepší. Sheila prosí Louisa, aby Xanderovi nehovoril o ich afére. Mike Ross, geniálny mladík s fotografickou pamäťou, ktorý získal miesto asistenta hviezdneho advokáta Harveya Spectera na Manhattane aj bez právnického diplomu, pomáha svojmu šéfovi riešiť nové prípady a nové problémy. V špičkovej právnickej kancelárii však môžu pracovať len absolventi Harvardovej univerzity, a tak je len otázkou času, kedy sa prevalí Mikeovo tajomstvo, že nemá žiadne vysokoškolské vzdelanie. Keď sa tak stane, Mike sa ocitne pred súdom a neskôr aj vo väzení. Mike a Harvey musia čeliť mnohým problémom a dokázať, že ich renomovaná advokátska kancelária Pearson-Specter-Litt dokáže prežiť v ťažkých časoch aj bez zakladateľky a bývalej šéfky Jessicy, ktorá ju opustila.
Réžia E. Levisetti
Hrajú G. Macht, P. J. Adams, R. Hoffman, M. Markleová, S. Raffertyová, G. Torresová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vzpomínky na Afriku

Romantické drama USA (1985). Karen odjela s baronem do Keni na jeho farmu a provdala se za něj. Tam potkala Denyse a vzájemná náklonnost sílí...
film Nova Cinema 20:00

Steve Jobs

film JOJ Plus 22:40

RED 2

film Markíza 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

Dobrodružný film USA (2016).
film Markíza 16.8. o 20:30

Hobit: Smaugova pustatina

film Prima 12.8. o 20:15

Vzpomínky na Afriku

film Nova Cinema 10.8. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.