MacGyver (36/139)

seriál
Dobrodružný seriál Kan./USA (1985-1992). Na čerpacej stanici pribehne k MacGyverovi tehotná žena a naskočí do jeho džípu. Volá sa Elaine Harrymanová a uteká pred svojím manželom. Andrew Harryman, bývalý trestanec, zneužíval Elainin dom k zločineckým aktivitám. Predával tam drogy, zbrane, plánoval a organizoval lúpeže. Elaine má dôkazy a chce ich odovzdať polícii. Harryman sa však dozvie o manželkinom zámere udať ho a chystá sa zabiť Elaine aj MacGyvera, ktorý jej pomáha. Endrew zaženie oboch do miestneho skladu. MacGyver vytvorí teplovzdušný balón, aby mohol vyslať signál o pomoc. Andrew chytí Elaine, ale MacGyver ho zastaví. Polícia so sanitkou včas dorazia na miesto a Elaine porodí dievčatko... Richard Dean Anderson ako tajný agent MacGyver je špecialistom pre extrémne náročné úlohy. Marí zločinné plány zloduchov, zachraňuje životy, zabraňuje globálnym pohromám či ekologickým katastrofám. Ako to dokáže? Stačia mu na to fenomenálne znalosti zákonov fyziky a chémie, ktoré dokáže jednoducho, efektívne a prakticky využiť v reálnom živote.
Réžia J. L. Conway
Hrajú R. D. Anderson, D. Elcar, M. Lerner, S. Ross, B. McGill, T. Hatcherová, P. Stewart
Rok výroby 1985
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.