Vtierka Castle IV (1/23)

seriál
Krimiseriál USA (2011). Beckettová sa spamätáva z postrelenia a vracia sa do práce. S pomocou Castlea, ktorý sa vrátil na okrsok, je rozhodnutá pokračovať aj v pátraní po vrahovi svojej matky... Na pohrebe kapitána Roya postrelili Kate Beckettovú. Strelec zmizol, zostala po ňom iba zbraň, ktorá patrila pred siedmimi rokmi zabitému členovi SEALS. Beckettová sa v nemocnici preberie. Castle zistí, že si nepamätá, ako jej povedal, že ju miluje. Po troch mesiacoch ju kolegovia vítajú späť v práci. Stále nevedia nič o strelcovi, ale majú správu o tom, že Royova nástupkyňa, kapitánka Gatesová, vyhodila Castlea a jej prípad uzavrela. Becketová zistí, že Castle vypátral banku, cez ktorú došlo k prevodu peňazí za zabitie jej matky. Gatesová oznámi Kate, že musí ísť na rekvalifikáciu. Je jasné, že s ňou reč nebude a Beckettová sa vyberie za Castleom. Ten má práve autogramiádu novej knihy a jej príchod ho zaskočí. Povie jej, že spisy z banky zhoreli, údajne pre poruchu elektrických káblov. Chcú spoločne všetko znovu vyšetriť a zájdu za Gatesovou, aby dovolila Castleovi vrátiť sa, aby znova pomáhal polícii... Úspešný spisovateľ Rick Castle má všetko, na čo si spomenie – od slávy cez peniaze a, samozrejme, oddané obdivovateľky. Spolu s pôvabnou detektívkou Kate Beckettovou rieši záhadné prípady vrážd.
Réžia R. Bowman
Hrajú N. Fillion, S. Katicová, P. Johnsonová, S. Sullivanová, M. C. Quinnová, J. Huertas, S. Dever, R. Santiago-Hudson, T. Jonesová
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Dary smrti - 1.

Dobrodružný film USA/VB (2010).
film Nova 20:20

Cesta okolo sveta za 80 dní

film JOJ Plus 20:25

40 rokov panic

film Nova 23:05

Tajný život Marilyn Monroe

Miniséria o legendárnej hviezde Marilyn Monroe odkrýva hromadu jej prísne strážených tajomstiev.
film Doma 26.1. o 20:00

King Kong

film Dajto 26.1. o 20:15

Návrat temného rytiera

film Dajto 20.1. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.