Teória veľkého tresku IX

seriál
IX. 12/24 Amy je na konferencii ohľadom neurobiológie a Sheldon má voľný víkend. Kto sa ho ujme a s kým strávi víkend? Ponúka sa rad možností. Nakoniec ale "zvíťazí" Raj a pozorovanie nočnej oblohy. A čo viac, títo dvaja spolu objavia nové vesmírne teleso, ktoré bude potrebné nejako pomenovať. Howard s Bernadette sa zatiaľ lúčia so Stuartom. Konečne si našiel svoje vlastné bývanie a po dvoch rokoch vyletel z hniezda. Aj keď si to ani jeden neprizná, Stuart im chýba viac, než by si kedy pomysleli... IX. 13/24 Sheldon prekoná chrípku a hodlá opäť svojou prítomnosťou obťažovať okolie. Ostatní to vítajú štýlom sebe vlastným. Problém je ale v tom, že keď bol Sheldon chorý, ostatní sa mu snažili pomôcť, ale on ich zase vlastným spôsobom odmietal, a teraz čelí Sheldon výčitkám svedomia. Rozhodne sa preto ostatným ospravedlniť a to skôr, ako všetci odídu na víkend do Las Vegas... IX. 14/24 Na návštevu za Sheldonom prichádza jeho obľúbená a mýtmi opradená babička. Aj keď všetkým hneď padne do oka, Amy s ňou má problém rovnako ako babička s ňou. Nehodlá totiž svojho miláčika dať len tak niekomu. V Amy navyše vidí seba samú, lebo rovnako ako Amy by mohla stráviť život so Sheldonom, aj ona sama s takým človekom žila. Nakoniec ale budú musieť obidve nájsť spoločnú reč. Raj medzitým rieši dilemu. V obchode s komiksmi ho osloví krásna Claire s prosbou o pomoc na jej scenári. Raj v tom ale vidí niečo viac... IX. 15/24 Blíži sa Valentín. Každý z párov už má svoj plán, ako tento deň stráviť. Ani jednému sa však nepodarí uskutočniť plány podľa predstáv...
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.