Divoké kone (83)

seriál
Rodinný seriál SR (2014). Osvald potvrdí Terezinu teóriu, že jej rodinu vyvraždili Rusi. Adam s Hanou pátrajú po pravej identite muža, ktorý vystupuje pod menom Erich. Zuzka má podozrenie, že je tehotná. Test si urobia všetky tri sestry. Mery nedovolí Danke, aby odišla z domu. Kto všetko príde na Benčíčkin pohreb? Albert chce od Osvalda vedieť všetko, čo vie o vražde Holzmannovcov a hlavne, prečo o tom mlčal. Osvald potvrdí Terezinu teóriu o Rusoch, no dosvedčiť ju nevie. Borisovi zamlčí, že Albert s Terezou po ňom už idú. Hana s Adamom chcú zistiť pravú identitu „Ericha“ za každú cenu. Mery nedovolí Danke, aby odišla z domu, Danka však nechce žiť v dome, kde je len trpená. Zuzka má podozrenie, že je tehotná. Má strach si urobiť test, no vo svojich sestrách má obrovskú podporu. Test si urobia všetky tri. Jeden z testov vyjde prekvapivo pozitívne. Bianka chce vedieť pravdu, prečo jej ocino musel od nich odísť. Benčíčka má konečne pohreb, aký si zaslúžila. Albert je zvedavý, či naň príde aj Osvald. Muž, ktorý vystupuje pod menom Erich, stále odmieta Terezu ako svoju sestru a je ochotný zvýšiť finančnú kompenzáciu Závodským, len aby ich už dostal zo statku. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, A. Ďuránová, J. Dobrík, M. Šagátová, P. Višňovský, E. Landlová, R. Halák, I. Vojtek
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.