Divoké kone (84)

seriál
Rodinný seriál SR (2015). Mery sa u Imra prihovára za Danku. Tereza povie Erichovi, že už vie, že nie je jej brat. Hana povie Tereze o testoch DNA, už len treba počkať na výsledky. Adam pripomenie Simone, čo kedysi tak rada robila. Erich začína s prerábkou statku podľa svojich predstáv. Džonovia sa boja o svoju prácu. Mery zistí novinku, ktorá jej môže zmeniť celý život. Danka sa cíti osamelo. Mery prosí otca, aby bol k Danke zhovievavý a netrestal ju za jej hriechy. Imro však rodinu prekvapí nečakaným rozhodnutím. Tereza konfrontuje „Ericha“, už vie, že to nie je jej brat. On však spochybňuje Terezu ako Margarétu a snaží sa ju zhodiť pred celou rodinou Závodských. Hana prezradí babke o testoch DNA, ktoré dala pred časom urobiť. Adamovi konečne prídu výsledky. Simona nezvládne zmienku o Danke a svoj hnev si vybíja na všetkých naokolo. Adam chce zrútenej sestre pomôcť zo všetkých síl. Chce jej pripomenúť, čo ju kedysi tak veľmi bavilo. „Erich“ už začal plánovať prerábku statku podľa svojich predstáv. Džonovia sa boja, že vidina straty práce sa čoraz väčšmi zreálňuje a mení na istú skutočnosť. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, A. Ďuránová, J. Dobrík, M. Šagátová, P. Višňovský, E. Landlová, R. Halák, I. Vojtek
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dostaň ho tam!

Hudobná komédia USA (2010).
film JOJ Plus 22:35

Šialený Max: Zbesilá cesta

film Dajto 20:15

Súboj titanov

film Dajto 22:35

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.