Divoké kone (85)

seriál
Rodinný seriál SR (2015). DNA testy potvrdia zhodu Terezinej vzorky s vlasmi Margaréty. Tereza je pripravená svoju identitu obhájiť. Imro vyhodí Danku z domu, Mery jej zatiaľ vybaví útočisko u Šuša. Albert pripustí, že by vzali od „Ericha“ peniaze a zo statku odišli. Dankin zdravotný stav sa náhle zhorší. Tereza sa obáva, čo prinesú výsledky jej DNA testu. Tie len potvrdia, že jej vzorka sa zhoduje so vzorkou Margarétiných vlasov. Tereza je pripravená si svoju identitu pred „Erichom“ obhájiť. Albert pripustí možnosť, že by na „Erichove“ podmienky pristúpili a vzali peniaze. Tereza o tom nechce počuť ani slovo. Imro nepriamo vyhnal Danku z domu. Zuzka s Mery mu dohovárajú, no v tomto je neoblomný. Bianku zaujme Simonin nový foťák. Vyzvedá, čo má jej mama vlastne s fotením. Simona jej prezradí, že kedysi ju fotografovanie veľmi bavilo, no to je už minulosť. Neplánuje sa k foteniu nikdy vrátiť. Šušo dostáva namiesto Mery úplne inú spolubývajúcu. Mery prezradí Šušovi, že si robila tehotenský test. Šušovi by na Meryino prekvapenie prírastok vôbec neprekážal. Danka sa necíti dobre a jej stav sa len zhorší, keď sa rozhodne zahrať na sťahováčku. Imro si všimne, že Danka skutočne odišla z domu. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, A. Ďuránová, J. Dobrík, M. Šagátová, P. Višňovský, E. Landlová, R. Halák, I. Vojtek
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 20:15

Ťažko zamilovaný

film JOJ Plus 20:45

Jak se krotí krokodýli

film Nova 20:20

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 19.1. o 20:15

Skleněné peklo

film Nova Cinema 14.1. o 20:00

Návrat temného rytiera

film Markíza 18.1. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.