Prekliaty kšeft

film
Akčný film USA (2016). Bývalí väzni najatí mafiánom, aby uniesli dieťa jeho rivala. Príbeh troch mužov prepustených z väzenia. Diesel /Christopher Matthew Cook/, Mad Dog /Willem Dafoe/ a Troy /Nicolas Cage/ sa po dlhej dobe strávenej za mrežami musia naučiť žiť na slobode tak, aby nič nevyviedli a nedostali sa späť tam, odkiaľ prišli. V Kalifornii totiž platí zákon “trikrát- a dosť”. Troy túži po nekomplikovanom živote, ale nedokáže sa zbaviť svojej nenávisti k systému. Diesel je na výplatnej listine mafie a stráca záujem o život na predmestí s bolestínskou manželkou. Mad Dog, neriadená strela trojky, sa rúti z jedného problému do druhého. Nakoniec sa všetci traja stretnú na "poslednom" záťahu. Najme ich hlava mafie a za tučnú odmenu majú uniesť dieťa šéfovi konkurenčného gangu. Pred očami im tancuje veľký balík peňazí, lenže akcia sa nepodarí a trojica bude mať čo robiť nielen s políciou, ale aj s dvoma skupinami mafie.
Réžia P. Schrader
Hrajú N. Cage, W. Dafoe, Ch. M. Cook, L. Krause, R. Gallegos, O. J. Dorsey, J. P. Jordan, J. Sonneborn, T. R. Marcum, P. Schrader, M. Bolona
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.