Vymenené životy (146)

seriál
146 Deniz po rozhovore s Rahmim utečie zo svadby. Zúfalá Cansu zavolá Dilare a hoci sa jej vybije telefón vycíti, že sa niečo deje a beží svojej dcére na pomoc. Cihan a Gulseren sa vezmú. Vo chvíli ich najväčšej radosti príde na svadbu Zeynepin bývalý manžel Bülent a chce zastreliť Ozana. Pohotová Gulseren sa vrhne pred neho a strela zasiahne ju. Dilara dorazí z letiska. Gulseren ju v posledných chvíľach svojho života požiada, aby sa postarala o ich dcéry. Všetci sú zdrvení z udalostí, ktoré sa na svadbe udiali. Hazal nesie smrť Gulseren veľmi ťažko. Rovnako trpí aj Cansu, ktorá prišla o matku krátko po tom, ako ju vôbec našla. Cihan viní z Gulsereninej smrti Ozana.
Hrajú N. Yeşilçayová, E. Petekkaya, E. Özkanová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.