Vymenené životy (146)

seriál
146 Deniz po rozhovore s Rahmim utečie zo svadby. Zúfalá Cansu zavolá Dilare a hoci sa jej vybije telefón vycíti, že sa niečo deje a beží svojej dcére na pomoc. Cihan a Gulseren sa vezmú. Vo chvíli ich najväčšej radosti príde na svadbu Zeynepin bývalý manžel Bülent a chce zastreliť Ozana. Pohotová Gulseren sa vrhne pred neho a strela zasiahne ju. Dilara dorazí z letiska. Gulseren ju v posledných chvíľach svojho života požiada, aby sa postarala o ich dcéry. Všetci sú zdrvení z udalostí, ktoré sa na svadbe udiali. Hazal nesie smrť Gulseren veľmi ťažko. Rovnako trpí aj Cansu, ktorá prišla o matku krátko po tom, ako ju vôbec našla. Cihan viní z Gulsereninej smrti Ozana.
Hrajú N. Yeşilçayová, E. Petekkaya, E. Özkanová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Želvy Ninja 2

Akční film USA (2016). Želví nepřítel číslo jedna, přezdívaný Trhač, právě utekl z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, jak se zelenými mutanty skoncovat. Kvůli jeho realizaci se spojí…
film Prima Cool 20:00

33 životů

film Nova Cinema 20:00

Zabijakov osobný strážca

film Prima 23:25

Tajný život Marilyn Monroe

Miniséria o legendárnej hviezde Marilyn Monroe odkrýva hromadu jej prísne strážených tajomstiev.
film Doma 26.1. o 20:00

King Kong

film Dajto 26.1. o 20:15

Návrat temného rytiera

film Dajto 20.1. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.