Vtedy v Mexiku

film
El Mariachi (Antonio Banderas) je poznamenaný tragédiou a uchýlil sa k odlúčenému životu v ústraní. Keď ho ale skorumpovaný agent CIA Sands (Johnny Depp) najme k prekazeniu plánu zákerného bossa Barilla (Willem Dafoe), ktorý má v úmysle zabiť mexického prezidenta, samotársky hrdina je donútený svoj úkryt opustiť a vydať sa vpred novému dobrodružstvu. El Mariachi, ktorého i tento krát doprovádzajú dvaja verní pomocníci Lorenzo (Enrique Iglesias) a Fideo (Marco Leonardi), má však tiež vlastný dôvod k návratu - krvavú pomstu.
Réžia R. Rodriguez
Hrajú A. Banderas, S. Hayeková, J. Depp, M. Rourke, E. Mendesová
Rok výroby 2003
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.