Rýchlo a zbesilo 8

film
Triler USA (2017). Táto jazda rozhodne nebude na neutrál. Stále platí - jazdi rýchlo alebo zomri! Záhadná žena zvedie Dominica Toretta do sveta terorizmu a donúti ho zradiť svojich najbližších. Jeho rodina čelí najväčšej výzve svojho života. Na ceste za záchranou Doma ju osud otestuje tak ako nikdy predtým. Dominic Toretto zradil svoju rodinu! Legendárna kyberteroristka Cipher, ktorá je rovnako krásna ako nebezpečná, zláka sympatického Doma na stranu zla. Preto sa nemožno čudovať, že úplne stratil hlavu a vykašľal sa nielen na Letty, ale aj na všetkých starých priateľov. To, že Cipher s ním má iné plány, než sú romantické večere pri sviečkach, je však jasné. Kombinácia jej inteligencie a jeho svalov a vodičských schopností z nich môžu urobiť neporaziteľný tandem. Aby svet zostal v rovnováhe, v rodine prevezme opraty Hobbs, ktorý do nej, proti svojej vôli, priberie nového člena, Deckarda Shawa. Je to vysokooktánový tvrďas, ktorý mal z minulosti zhniť vo väzení. Spoločne s nimi sa budeme presúvať z divokého pobrežia exotickej Kuby cez upchaté ulice New Yorku až na pusté ľadovce v Barentsovom mori, aby sme si užili ďalšiu zábavnú a nezabudnuteľnú jazdu v jednej z najúspešnejších filmových sérií všetkých čias.
Réžia F. G. Gray
Hrajú V. Diesel, J. Statham, D. Johnson, M. Rodriguezová, Ch. Theronová, K. Russell, T. Gibson, Ludacris, L. Evans, H. Mirrenová, S. Eastwood, N. Emmanuelová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

8 1/2

Dráma Fr./Tal. (1963).
film Dvojka 22:25

Pompeje

film JOJ Plus 20:25

Hráči

film HBO 23:55

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.