Ochranca

film
Detektív Roland Sallinger (STEVEN SEAGAL) s kolegom Trevorom Johnsonom (BRIAN KEITH GAMBLE) vtrhnú do bytu priekupníkov drog. Objavia niekoľko miliónov dolárov a Trevor navrhne, aby sa rozdelili. Keď Roland odmietne, parťák ho postrelí. Roland prežije, a keď sa ho Trevor pokúsi v nemocnici doraziť, ubráni sa, ba dokonca zradného kolegu zabije. Hoci sa časom zotaví, musí odísť do predčasného dôchodku, čo ťažko nesie. Keď sa na neho obráti dávny priateľ Conner Wells (STEPH DUVALL), aby mu pomohol chrániť dcéru Nikitu (LIEZL CARSTENSOVÁ), ktorú sa niekto pokúsil uniesť, bez váhania súhlasí a vydá sa za ním do Texasu. Zoznámi sa tu s odmeraným detektívom Simonom Pachecom (KEVIN WIGGINS) a s Connorovým vodičom Manuelom (JOHNNIE HECTOR), ktorého atraktívnu sesternicu Allegru (KISHA SIERRAOVÁ) cestou z letiska náhodou zachráni pred dvojicou násilníkov. Ako nový osobný strážca sprevádza Nikitu do baru na schôdzku s priateľom, boxerom Masonom Silverom (ARRON SHIVER). Všimne si podozrivého muža, ktorého mu Manuela predstaví ako Jasona Crossa (LUCE RAINS), a označí ho za veľmi nebezpečného. Pri odchode sa Nikita sa Silverom poháda a Roland musí zasiahnuť proti mladíkovi, ktorý dvojicu obťažuje. Neskôr sa od detektíva Pacheca dozvie, že Conner sa kedysi zaplietol s nebezpečným Crossom, ktorého sa márne snaží dostať, pretože o ňom všetci odmietajú hovoriť. Krátko nato Silver vyláka Nikitu do mesta, kde už čakajú Crossovi únoscovia. Roland ju síce sleduje, napriek tomu sa mu ju nepodarí zachrániť. Cross dá vzápätí Connerovi dvadsaťštyri hodín na to, aby na neho prepísal svoje pozemky a päť miliónov dolárov. Roland s Manuelom a jeho bratmi sú však odhodlaní Nikitu nájsť a zachrániť.
Réžia K. Waxman
Hrajú S. Seagal, A. Shiver, L. Carstensová, J. Hector, S. DuVall, L. Rains, K. Wiggins, T. Christensenová, J. Williamsová, S. DeYoungová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 20:15

Ťažko zamilovaný

film JOJ Plus 20:45

Jak se krotí krokodýli

film Nova 20:20

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 19.1. o 20:15

Skleněné peklo

film Nova Cinema 14.1. o 20:00

Návrat temného rytiera

film Markíza 18.1. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.