Modrý kód (195)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Maty odíde do jednej bratislavskej nemocnice na výmennú stáž, do Rubavy zase dorazí slovenský doktor Marián Klimko, konfliktný vyznávač klasických hodnôt. Strnadová prišla po operácii o druhý prsník a je to pre ňu ako pre ženu šok. Prišla ju podporiť jej sestra Klára. Ďakuje Adamovi za starostlivosť o sestru a večer spolu idú na drink do Štoly, zaiskrí to medzi nimi. Mery náhodou začuje, ako sa Tomášek dohovára, že niekomu má poslať peniaze a dozvedá sa od neho, že má dcéru, ktorá od smrti matky žije u pratety. Nechápe, prečo jej o tom nepovedal, je z toho konflikt. Večer jej Tomášek oznámi, že Markétina prateta sa chystá na zákrok do nemocnice a jeho dcéra bude pár dní u nich. Mery sa teší. Vali s Hojerom sa začali pravidelne stýkať.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.