Ano, šéfe!

zábava
Mnohými prevádzkovateľmi reštaurácií toľko obávaný, ale u divákov veľmi obľúbený nekompromisný šéfkuchár Zdeněk Pohlreich celý rok šliapal na päty kuchárom i personálu a udeľoval svoje vzácne rady tým, ktorí boli ochotní a schopní počúvať, aby ich prevádzky aj s ich veľkými plánmi nezmizli v prepadlisku času... Teraz nastal čas zistiť, ako sa podnikom, ktoré po následnej kontrole od šéfa dostali hviezdičku, podarilo kvalitu udržať. Šéfkuchár Zdeněk Pohlreich má len jeden deň na ich preverenie. Tentoraz si "preklepli" zájazdovú reštauráciu pri Plzni Lesné zátišie, Písecký Pí local club a šumavskú reštauráciu U Štefana. Obstáli kuchári a majitelia alebo museli hviezdičku odovzdať späť? Uvidíte v repríze obľúbenej kuchárskej show.
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Wind River

Krimitriler Kan./VB/USA (2017). Nie je nič ťažšie, než vypátrať skutočnú pravdu. Skúsený stopár pomáha agentke FBI vyšetriť vraždu mladej ženy v indiánskej rezervácii Wind River vo Wyomingu. Stopár…
film JOJ Plus 20:25

Terminátor Genisys

film Dajto 20:15

Konečná

film Nova Cinema 23:30

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.