Krejzovi (91)

seriál
Anna sa pripravuje na výberové konanie na riaditeľku v banke. Pri pohovore je obvinená, že projekt odpísala od svojho konkurenta Leona. Opak je pravdou, Leon Annin projekt ukradol z flashky. Anna miesto riaditeľky nezíska. Honza za žiadnu cenu nechce Danku späť do rádia. Až keď sa na plese ukáže, že Danku majú radi sponzori, ponúkne jej návrat. Pavol sa ukazuje ako veľký milovník žien. A toto hobby mu začína komplikovať život. Keď si začne s jednou z majiteliek psíka, odnesie si to s pekným monoklom na oku. A Ondřej stále rieši firmu, ktorú sa snaží Mareš dostať ku dnu. Po minulej zákazke, v ktorej opäť figuroval Mareš, prišla firma o peniaze. A teraz sa zrazu objavila nová zákazka. Lenže Ondřej je opatrný. A napokon až tak, že o túto významnú zákazku príde.
Réžia J. Polišenský
Hrajú O. Navrátil, J. Kretschmerová, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.