Modrý kód (196)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Hosťujúci lekár Marián Klimko už stačil naštvať kde koho, má konflikt s Prokopom, s Mery aj s Hovorkom kvôli nevhodnému zasahovaniu do priebehu policajného vyšetrovania. Mery nechápe, prečo jej Tomášek nepovedal o existencii svojej dcéry. Saša pokračuje s prípravou VIP služieb. Dizajnér prestavuje V.I.P. izbu a čoskoro Sašu rozčúli. Do projektu V.I.P. služieb vstúpil Filip, ktorý Saši pomáha. Vlčkovej sa urobí nevoľno, tvrdí, že je to v poriadku, ale Rasputin ju nabáda, aby svoje ťažkosti nepodceňovala. Vlčková na jeho varovanie nedá.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.