Polda II (8)

seriál
Vyhazovy s.r.o. Seriál ČR (2017). Ak chcete niekoho vyhodiť, ale nemáte na to dosť guráže, firma CPHR Consulting to s radosťou urobí za vás. Nie je deň, kedy by si jej zamestnanci nevytvárali nepriateľov na všetkých frontách. Keď však nájdu pracovníčku firmy otrávenú, nie je to pre Michala ľahká úloha nájsť vraha. A má jej život skutočne na svedomí jeden z vyhodených zamestnancov? Andrej sa medzitým nemôže dočkať, kým ho Fišer povýši. Podľa náznakov sa na to už chystá, alebo nie? A ako sa Michal vyrovná so znovu nájdeným kamarátom Táni, ktorý s ňou začína tráviť viac a viac času? Hrajú: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, R. Derszi, H. Seidlová, A. Zmuda, V. Lapková, O. Kavan, R. Štabrňák, A. Laštovková, J. Vlach, J. Vlas. Réžia: J.
Réžia J. Fuit
Hrajú D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, L. Vlasáková, E. Maximová, M. Šášinka, R. Novák st., J. Španbauer, D. Marková, A. Balda, N. Gáčová, J. Sedláčková
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.