Ohnivý kuře II (111)

seriál
Mike s Burákom plánujú oficiálny večierok na ukončenie snowboardových pretekov. Organizátorov ale kontaktuje aj Radek a ponúkne im lepšie podmienky, vrátane ubytovania. Petra sa ich snaží zachrániť, ale ani to neprinesie väčší zisk. Mike s Burákom sa ocitajú v patovej situácii. Tržby klesajú. Skutočne si môže Ohnivý Kuře dovoliť luxus troch kuchárov? Miluška sa vracia do Janoviek a má záujem o ďalšie sedenie a kúpu koncentrátoru galaxií. Má však jednu podmienku. Tak veľkú investíciu si chce nechať preveriť svojím osobným liečiteľom - gurum Jéňom. Tomu sa ale prístroj veľmi nepozdáva. Neskôr však Renáte ponúkne kšeft. Miluške kúpu prístroja schváli, keď mu Renáta dá polovicu získaných peňazí. Krtek naháňa Jardu s ďalšou splátkou. Dozvie sa, že Jarda mal opletačky s colníkmi a bol vo väzbe. Jardovi sa nedarí dať peniaze dokopy a rozhodne sa pre úver v banke. Má tam kamaráta a verí, že všetko dobre dopadne. Banka ale už o jeho problémoch so zákonom vie a Jarda má veru poriadne pošramotenú povesť. Božka sa rozhodne Krtka presvedčiť, aby Jardovi znížil splátky. Kohout to stále nevzdáva s Táňou, keď sa zrazu objaví jeho exmanželka s Broňkom. Exmanželka a aj Broňek sú navyše presvedčení, že Táňa je Kohoutova dcéra, ktorú pred nimi tajil. Kohout sa im to márne snaží vyhovoriť. Broňek sa navyše rozhodne u otca zostať. Chce lepšie spoznať nevlastnú sestru. Kohout je otrávený a začína mu dochádzať, že je pre Táňu už jednoducho starý.
Réžia J. Chlumský
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, N. Lichý, M. Suchánek, L. Rybová, S. Babčáková, D. Prachař, R. Genzer, E. Leimbergerová, P. Tomicová, K. Svarinská, C. Mayerová, M. Preissová, K. Špráchalová, J. Žampa, D. Pfauserová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.