Kravaťáci VIII (2)

seriál
Spoločenská hierarchia. Komediálny seriál USA (2018). Mikeov klient Max Loudan príde za Harveym so žiadosťou o pomoc. Tvrdí, že v jeho firme chýba 50 miliónov dolárov a má podozrenie, že jeho partner Nick Turner o tom niečo vie. Harvey si berie prípad na starosť, ale Zane sa obáva, že nebude dostatočne objektívny a pošle mu na pomoc Samanthu. Tá však rada rieši veci po svojom. A tak Harvey potrebuje Donnu, ktorá Samanthe neustupuje, a spoločne s Gretchen sa snažia vyriešiť situáciu. Alex chce urobiť dobrý dojem na Zanea a plánuje priviesť jedného z jeho bývalých klientov, ale Katrina ho varuje. Louis sa vyhýba konfliktu so Sheilou, ktorá na neho neustále tlačí, aby sa stal hlavným partnerom firmy. Renomovaná advokátska kancelária Pearson-Specter-Litt na Mahattane musí prežiť v ťažkých časoch aj bez zakladateľky a bývalej šéfky Jessicy a geniálneho mladíka Mika Rossa, ktorý dokázal vyriešiť aj tie najťažšie prípady.
Réžia M. Smith
Hrajú G. Macht, R. Hoffman, S. Raffertyová, A. Schullová, D. Hill, K. Heiglová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Danton

Dráma Fr./Pol. (1983).
film Dvojka 22:00

Instinkt

film Nova Cinema 22:05

Helen

film JOJ Plus 23:25

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.