Vtierka Sam (6/13)

seriál
Lovkyňa ľudí. Krimiseriál USA (2018). Nájomná lovkyňa ľudí požiada súkromných detektívov o pomoc pri pátraní po väzňovi na úteku, na ktorého vypísali vysokú odmenu. Je ale pol milióna dolárov jediným motívom lovkyne pre jeho dolapenie? Kanceláriu súkromného detektíva Eddieho navštívi nájomná lovkyňa ľudí Piper Mannoxová, pretože potrebuje jeho pomoc pri pátraní po utečenom väzňovi Ryanovi Conradovi, za dolapenie ktorého vypísali odmenu pol milióna dolárov. Eddiemu, ktorý má s Piper nedobré skúsenosti z minulosti, nie je po chuti jej prístup, zato Samantha si Piper okamžite obľúbi. Všetci traja sa vydávajú po Conradovej stope. Eddie a Sam zároveň skúšajú zistiť, prečo Conrad utiekol z väzenia len niekoľko mesiacov pred svojím prepustením. Do hry vstupujú skryté motívy viacerých zainteresovaných postáv. Eddie tuší, že Piper nemá o zatknutie Conrada záujem iba pre vypísanú odmenu. O čo jej ide, ak nie o peniaze? Televízna hviezda Samantha sa po návrate z liečenia pripravuje na veľkolepý návrat. V rámci hereckej prípravy na novú úlohu sleduje pri práci súkromného detektíva z Los Angeles. Vďaka prirodzenému talentu a skúsenostiam získaných z nedávnej postavy policajnej dôstojníčky v televíznom seriáli dokáže byť mimoriadne užitočná pri vyšetrovaní. A tak náhoda zariadi, že dve celkom odlišné osobnosti - herečka a detektív - sa musia spojiť do jedného profesionálneho tímu.
Réžia B. Turner
Hrajú R. Bilsonová, E. Cibrian, X. de Guzman, A. Leeová, A. O´Brienová, J. Gavaris, L. Thompson, B. Markinson, H. Doerksenová, S. Dever, E. Tennantová, T. Jonesová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Danton

Dráma Fr./Pol. (1983).
film Dvojka 22:00

Instinkt

film Nova Cinema 22:05

Helen

film JOJ Plus 23:25

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.