Dr. House (3)

seriál
Occamova britva. Seriál USA (2004). Po divokom sexe so svojou priateľkou skolabuje mladý študent Brandon. Zatiaľ čo sa House s tímom snažia odhaliť príčinu kolapsu, študentov zdravotný stav sa zhoršuje a jeho množiace sa symptómy komplikujú určenie správnej diagnózy. Doktor Wilson navrhuje rýchlo zistiť, čo je v mladíkovej krvi. Počas prípravy na operáciu sa ale Brandonovi zastavuje srdce. Doktori ho privedú späť k životu. Cameronová oboznámi Housea s ďalším poznatkom - mladík pociťuje bolesť v prstoch. House dostáva ďalší nápad. Všetky Brandonove symptómy perfektne do seba zapadajú. Znamená to, že berie drogy? Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia B. Singer
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.