C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (14)

seriál
Kapitán Brass (Paul Guilfoyle), Catherine (Marg Helgenbergerová), Grissom (William Petersen) a Nick (George Eads) vyšetrujú prípad vraždy ženy v nájomnom dome, zastrelenej výstrelom z pušky. Kvapky ich privedú k človeku, ktorý však stále sedí vo väzení... Zadržaný, ktorý má byť predvedený na výsluch, sa pokúša ujsť z polície. Keď nepomôže spray s korením, použijú elektrický paralyzujúci taser, a muž vzápätí vzbĺkne. Pri pitve vyjde najavo, že jeho krv je zelenej farby. Keď do márnice privezú ďalších mŕtvych so zelenou krvou, tím CSI stojí pred úlohou odhaliť, čo obete zabilo a čo ich spájalo. Vyjde najavo, že všetci užívali podomácky vyrobené lieky...
Réžia J. Hunt
Hrajú W. L. Petersen, M. Helgenbergerová, J. Foxová, G. Eads, G. Dourdan, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Danton

Dráma Fr./Pol. (1983).
film Dvojka 22:00

Instinkt

film Nova Cinema 22:05

Helen

film JOJ Plus 23:25

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.