Dr. House (5)

seriál
Mníška. Seriál USA (2004). Do nemocnice privezú mníšku, ktorá má červené, opuchnuté a popraskané ruky. Myslí si, že sú to stigmy, ale House má iný názor. Podá jej protialergické lieky, lenže tie spôsobia, že pacientka nemôže dýchať. Dr. Cuddyová obviní Housea, že jej dal nesprávnu dávku lieku, ale House to odmieta. Ostatné mníšky sa zatiaľ modlia za život svojej sestry a House so svojím tímom hľadá možné príznaky choroby. Začína sa zaujímať o minulosť pacientky, o všetko, čo by mohlo napovedať viac o jej zdravotnom stave. Mníšku umiestnia do antialergickej miestnosti, ale ani to nepomáha a jej stav sa zhoršuje. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia G. Yaitanes
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.