Vražedná čísla II (18)

seriál
Iráckou právničku Saidu Kafaji, která v L.A. chystala dokument o právech žen v muslimských zemích, někdo přepadl a podřízl jí krk. Vyšetřování odhalí, že oběť ve chvíli vraždy telefonovala. Najde se i vražedná zbraň. Jedním z podezřelých je i ženin americký doprovod z Basry, Joseph Karnes. Ukáže se však, že je to její manžel. Protože není muslim, nesměli o svém sňatku mluvit. Byl to také on, s kým mrtvá v době své vraždy telefonovala. Podle otisků bot, které vrah zanechal, je zřejmé, že Joseph nemá s vraždou nic společného. Naopak se zdá, že se snaží vrahovi své ženy pomstít. FBI ho včas najde a celá záležitost se pomalu vyjasňuje. Druhá řada amerického kriminální seriálu (2005).
Hrajú D. Krumholtz, R. Morrow, A. Ballard, J. Hirsch, N. Rawatová, P. MacNicol
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.