Divoké kone (89)

seriál
Rodinný seriál SR (2015). Vyšetrovateľ Bakula prináša nové svetlo do Terezinho prípadu. Marta sa vzdáva chalupy v prospech Zuzky a Maroša. Mery sa porovnáva s Dankou, nechce nikomu rozbíjať rodinu. Danka dúfa, že aspoň Mery nájde svoje životné šťastie. Simona sa zblíži s Terezou vďaka spoločnému vzťahu ku koňom. Hana má pre Adama prekvapenie. Tereza konfrontuje Borisa, ktorý na odhalenie svojej identity reaguje veľmi agresívne... Bakula prišiel s výsledkami analýzy DNA a informáciou, kto v skutočnosti je muž, ktorý sa vydáva za Ericha Holzmanna. Bakula navrhne, aby boli v jeho prítomnosti obozretní. Bakula má pre rodinu plán. Imro sa neodhodlá zastaviť Martu pred tým, aby navždy odišla z jeho života. Marta sa rozhodla, že sa vzdá svojho domčeka v prospech Zuzky a Maroša. Chce sa navždy rozlúčiť s týmto krajom. Imro pochopí, že všetko pokašľal. Mery sa porovnáva s Dankou, nechce niekomu rozbíjať rodinu. Danka dúfa, že sa Mery nevzdá a zabojuje o svoje právo na lásku a šťastie. Simona sa zblíži s Terezou. Tereza ju podporí v tom, aby sa vrátila k jazdeniu na koňoch. Hana má plán, ako potešiť Adama. Potrebuje k nemu však pomoc od Rasťa. Tereza povie Borisovi, že pozná jeho identitu. Boris na odhalenie zareaguje veľmi agresívne... Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, A. Ďuránová, J. Dobrík, M. Šagátová, P. Višňovský, E. Landlová, R. Halák, I. Vojtek
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Danton

Dráma Fr./Pol. (1983).
film Dvojka 22:00

Instinkt

film Nova Cinema 22:05

Helen

film JOJ Plus 23:25

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.