Jedna za všetky

film
Komédia USA (2014). Carly zistí, že jej milenec Mark je ženatý, keď náhodou stretne jeho manželku Kate, ktorú jej zatajil. Podvádzaná Carly sa zrazu ocitne v situácii, v ktorej musí utešovať podvádzanú Kate. Ich neočakávané priateľstvo ešte upevní odhalenie, že Mark ich obe podvádza s treťou ženou, mladou Amber! Je jasné, že tri oklamané, ponížené a poriadne nahnevané ženy spoja svoje sily, aby vymysleli desivý plán pomsty a potrestali notorického sukničkára. Carly Whittenová je tvrdá newyorská právnička, ktorá sa vo vzťahoch k mužom striktne drží pevných zásad. Napríklad, nikdy si nezačne so ženatými. Práve je bezhlavo zamilovaná do Marka Kinga, ktorý jej lásku vracia rovnako vášnivo a intenzívne. Veď ktorú ženu by nepotešilo, keď si partner spomenie aj na malé výročie, alebo v kancelárii na ňu čaká s kyticou a pozvaním na romantickú večeru? Všetko sa však raz musí skončiť. Carly sa spontánne rozhodne Marka prekvapiť a bez ohlásenia navštívi jeho dom v Connecticute. Dvere jej však neotvorí Mark, ale jeho manželka Kate. Vernú a oddanú ženu paralyzuje šok a Carly sa nekonečne rozčúli. Namiesto toho, aby svoj hnev namierili proti sebe, obe oklamané ženy sa začnú zbližovať. Keď sa k nim pridá aj ďalšia Markova milenka, mladá Amber, s radosťou im pomôže vymyslieť plán, ako sa nevernému klamárovi pomstiť.
Réžia N. Cassavetes
Hrajú C. Diazová, L. Mannová, N. Coster-Waldau, K. Uptonová, D. Johnson, N. Minaj, T. Kinney, A. Ochseová, K. Maharaj, V. Cruz, A. Ochseová, D. Thornton, M. McKinleyová, Ch. Turnbová, B. S. Millsová, N. De Mayová, V. Cassavetesová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.