Sniper 4

film
Seržant Brandon Beckett (Chad Michael Collins), syn známeho snipera Thomasa Becketta, pracuje v amerických mierových zboroch v Demokratickej republike Kongo. Jedného dňa dostane rozkaz zachrániť európskeho farmára, ktorý uviazol uprostred nepriateľského územia povstalcov. Keď Beckett so svojimi mužmi príde na farmu, prepadne ich tajomný sniper a jeho útok prežije iba zranený seržant. S pomocou otcovho bývalého chránenca, inštruktora ostreľovačov Richarda Millera (Billy Zane), sa musí Beckett naučiť myslieť ako sniper a vypátrať vraha skôr, než sa vráti a dokončí svoju prácu. A tiež odhaliť vodcu sprisahania, ktorý dal rozkaz vyhladiť Beckettov tím.
Réžia C. Fäh
Hrajú Ch. M. Collins, R. Sammel, A. Wrightová, B. Zane, J. Strydom
Rok výroby 2011
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.