Vymenené životy (155)

seriál
155 Harun povie Dilare, že ju bude vždy milovať, aj keď sa vydá za Cihana. Cihanovi a Ayse sa podarí pomocou strážnika dostať von z hotela. Dilara sa aj napriek Harunovým slovám opäť vydá za Cihana. Hazal si vymyslí, že Sema a Bahtiar ohovárali Cihana a Dilaru. Dilara jej slovám uverí a Semu vyhodí. Ça?atay a Maide tajne odvedú Candan z nemocnice. Cihan si pohovorí s Bahtiarom a pochopí, že Hazal ich oklamala. 156 Cihan zistí, že mu chýba zbraň a z jej zmiznutia podozrieva svojho otca a syna. Obaja sa tvária, že o zmiznutí zbrane netušia. Rahmi sa ale Ozanovi prizná, že ju má teraz Harun. Dilara požiada Emine, aby priviedla Semu späť do vily. Deniz predáva svoje auto. Nergis navštívi Cansu a povie jej, že Deniz kvôli tomu, aby sa jej vyrovnal, predal auto. Žiada ju, že ak nechce zničiť jeho budúcnosť, nech ho opustí. Dilara zavedie Hazal k psychiatrovi.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.