Agatha Christie: Poirot

film
Po Matthewovi Davenheimovi sa akoby prepadla zem. Tento významný a bohatý bankár jednoducho zmizol bez stopy niekde medzi svojim vidieckym sídlom a miestnym poštovým úradom. Inšpektor Japp zo Scotland Yardu bol poverený prípad zmiznutého prominenta urgentne riešiť a jeho priateľ Poirot sa s ním s ohromnou vášňou stavil o päť libier, že dokáže túto záhadu vyriešiť bez toho, aby opustil svoj byt. Kľúčovým pomocníkom k rozlúšteniu bude jeho nový verný spoločník – papagáj.
Réžia A. Grieve
Hrajú D. Suchet, D. Suchet, H. Fraser, P. Moranová, P. Jackson
Rok výroby 2003
Krajina Spojené kráľovstvo

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.