Modrý kód (198)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Medzi Veronikou a Mariánom sa stupňujú konflikty v ľudskej aj pracovnej rovine, ich názor na prípad údajne znásilneného dievčaťa je diametrálne odlišný. Tomášek priváža do Rubavy dcéru Markétu. Má u neho tri týždne zostať, pokým sa jej teta uzdraví. Tomášek sa ale veľmi nevie o dcéru starať. Mery jej vymýšľa program, ale Tomášek sa nepretrhne. Vlčková sa svojej stupňujúcej bolesti snaží vzdorovať silou. Prisudzuje ju prepracovanosti. Vali a Hojer si sú stále bližší.
Réžia L. Buchar
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.