Krejzovi (94)

seriál
Anna sa snaží prekaziť vzťah Jerryho a Anety, pretože jej Jerry pripadá neseriózny. Keď ale zistí, že má prestížnu školu, tak obráti. Lenže to už sa Aneta rozišla aj s Jerrym a nechce chodiť s nikým. Krejza dal Lukášovi svoj starý fotoaparát, pretože sa Luka chce zúčastniť súťaže. Celá rodina je zdesená z jeho fotiek. Anna chce, aby Bára s Ondrejom zasiahli a Lukáš fotky do súťaže nedal. Zída sa rodinná rada, ktorá napokon rozhodne, aby Luka fotky do súťaže poslal. Tie nakoniec zvíťazia, pretože sú autentické. Napokon sú na neho všetci hrdí. V rádiu je charitatívna zbierka, ktorú organizuje Sabina. Tá ale odovzdá aktivitu Flanderkovej, ktorá veci vymieňa za veci z Flanderkovho skladu. Keď to praskne, dá Sabina na charitu 100-tisíc, ktoré vyhrala na žreb. A na veterine Zdenička vyrieši detektívnu záhadu s miznúcimi kaprami Koi..
Réžia J. Polišenský
Hrajú O. Navrátil, J. Kretschmerová, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.