Polda III (1)

seriál
Manželský trojúhelník. Seriál ČR (2018). Autorka úspešnej knihy s názvom Monogamia ako prežitok, vypije otrávené víno, ktoré jej prišlo poštou. Jej dvaja manželia tvrdia, že oni to neurobili. Kto mal teda s nepopulárnymi názormi kontroverznej autorky ešte problém? Michal zatiaľ rieši stále častejšie sa objavujúceho Ondřeja, ktorý chodí na stanicu za Táňou, prekvapivý vzťah svojho nadriadeného a navyše už aj vtieravú mladú novinárku, ktorá píše pre časopis o ozbrojených zložkách. Zvládne si v takomto zmätku udržať čistú hlavu a sústrediť sa na prípad? Hrajú: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, P.Vršek, P. Kačálková, J. Laštovka, M. Šoposká, M. Jambor, O. Kavan, J. Sedláčková, I. Urbánek, A. Kulovaná, T. Olivia. Réžia: J.
Réžia J. Fuit
Hrajú D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, P. Vršek, P. Kačálková, J. Laštovka, M. Šoposká, M. Jambor, O. Kavan, J. Sedláčková, I. Urbánek, A. Kulovaná, T. Olivia
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.