Vtierka Sam (9/13)

seriál
Tiene minulosti. Krimiseriál USA (2018). Súkromný detektív Eddie je vo svojom živle, keď pri vyšetrovaní vraždy môže všetkým predviesť svoj talent a schopnosti dobre vycvičeného policajta. Súkromného detektíva Eddieho a jeho kolegyňu Samanthu požiada polícia o spoluprácu pri vyšetrovaní vraždy, pretože najnovšia obeť sériového vraha mala pri sebe Eddieho vizitku. Zavraždený muž je Eddieho dávny klient Ken Hopkins, ktorý ho pred troma mesiacmi poveril pátraním po zmiznutej manželke. Eddie a Samantha musia dokončiť starú úlohu, pretože žena je ešte stále nezvestná. Pred tromi mesiacmi Ken Hopkins najal súkromných detektívov Samanthu a Eddieho, aby našli jeho nezvestnú ženu. Dnes je klient mŕtvy, stal sa obeťou sériového vraha. A po jeho manželke stále niet ani stopy. Zdá sa, že sa sama podieľala na podivnej sérii vrážd. Dvojica súkromných vyšetrovateľov sa pokúša vypátrať nezvestnú ženu aj psychotického vraha. Súkromný detektív Eddie je vo svojom živle, keď pri vyšetrovaní vraždy môže všetkým predviesť svoj talent a schopnosti dobre vycvičeného policajta. Pátranie v tieňoch minulosti však dôkladne rozjatrí jeho staré nezahojené rany. Televízna hviezda Samantha sa po návrate z liečenia pripravuje na veľkolepý návrat. V rámci hereckej prípravy na novú úlohu sleduje pri práci súkromného detektíva z Los Angeles. Vďaka prirodzenému talentu a skúsenostiam získaných z nedávnej postavy policajnej dôstojníčky v televíznom seriáli dokáže byť mimoriadne užitočná pri vyšetrovaní. A tak náhoda zariadi, že dve celkom odlišné osobnosti - herečka a detektív - sa musia spojiť do jedného profesionálneho tímu.
Réžia M. Robison
Hrajú R. Bilsonová, E. Cibrian, X. de Guzman, A. O´Brienová, J. Gavaris, A. Leeová, B. Markinson, H. Doerksenová, E. Tennantová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Duch

Romantický film USA (1990).
film Doma 20:30

Hranice

film JOJ Plus 22:30

Gulag

film Nova Cinema 21:25

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.