Odsúdené II (6)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Mafia prostredníctvom právnika Dávida Typolta konečne Hoffmanovi urobí konkrétnu ponuku, ako sa vyviazať z Romanových dlhov. Lešiaková sa snaží ostať na ošetrovni, ale hrozí jej disciplinárny trest za zneužitie zdravotných problémov. Bílek využíva každú situáciu, aby ponížil Vrbovskú, hoci aj pred odsúdenými. Hoffman oznamuje manželke, že Eva prvý proces prehrala, domov sa teda tak skoro nedostane. Hoffmanová okamžite berie Filipa, ktorý sa neustále dostáva do konfliktov s inými deťmi, a vracia sa s ním domov. Bílek pochopí, že Kápo sa zaplietol s Tomekovou. Upozorňuje ho na riziká vzťahu s podriadenou. Magorka robí ramená pred novými odsúdenými. Lešiakovú tak vyľaká, že to u nej vyvolá astmatický záchvat. Nikto jej však neverí. Gigi sa dostáva do čoraz patovejšej situácie. Grófka jej prestáva veriť. Evu jej spolubývajúce vydierajú tým, že ju udajú. Pre Evu sa pobyt vo vyšetrovacej väzbe stáva neznesiteľným. Začína prepadať pasivite a letargii. Právnik Dávid sa ju snaží motivovať, pripraviť ju na ďalší proces.
Réžia R. Šveda
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.