Susedia

seriál
Americká invázia Zuzanina "stratená" matka z Ameriky príde na návštevu. Predpovedala, že Zuza v živote nič nedokáže. Tá to nechce priznať a aby ju mama nevydedila, musia predstierať, že sú bohatí... Do reštaurácie sa ohlásila výprava amerických turistov! František na balkóne varí guláš, ktorý budú spúšťať po lane. Andrejka ide na predajnú akciu miesto Zuzany, ktorá cez video urobí prezentáciu z vlastnej obývačky. Ildikó stále zvažuje odchod z domu, môže ísť bývať ku kamarátke do Győru kým neporodí. Vydrží Ildikó po Lászlovom boku? Prizná sa Zuzana mamičke, že nie je úspešná ani bohatá? A prečo tehuľky po prezentácii Andrejku fyzicky napadnú? A ako dopadne návšteva Amíkov?
Hrajú P. Marcin, A. Kraus, Z. Tlučková, V. Ráková, M. Sládečková, D. Richterová
Rok výroby 2019
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Muzzikanti

Hudobná komédia ČR (2017).
film Prima 20:15

Votrelec: Covenant

film JOJ 23:00

Město

film Nova Cinema 21:35

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.