Sestričky II

seriál
II. 6 Na oddelenie prichádza matka so synom, ktorý má psychické problémy, ale odmieta sa liečiť. Sestričky jej vysvetľujú, aké obmedzené možnosti majú v takejto situácii a apelujú na matku, aby ona sama skúsila syna presvedčiť o nutnosti liečby… Ukáže sa však, že je už neskoro a chlapcov psychický stav spôsobí veľkú tragédiu. Filip operoval Tibora, prepúšťajú ho z nemocnice. Marta predstavuje novú lekárku, je to bývalá Petrova manželka Linda. Táňa neverí Petrovi, že o tom nevedel. Je presvedčená, že sa Linda vrátila, aby ho získala späť. Kvôli nehode autobusu a množstve zranených vzniká na oddelení krízový režim a Helena tak zmešká dohodnutú spoločnú večeru s Alicou a Vilom. Ukáže sa však, že tí dvaja si aj bez nej prekvapivo rozumejú… Ema podcení situáciu a stav jedného zo zranených, čo má za následok smrť pacienta. Ema má výčitky svedomia, ktoré svojou reakciou ešte vybičuje Peter a naopak, upokojuje ju Filip, ktorý v poslednom čase venuje Eme viac pozornosti než kedykoľvek predtým, čo sa čoraz menej pozdáva Jane.
Hrajú K. Svarinská, D. Košická, A. Vargová, K. Madarová, H. Krajčiová, E. Podzámska
Rok výroby 2019
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (18)

seriál Nova Action 21.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.