Nepriestrelný mních

film
Krátka anotácia: Aby sa naplnilo proroctvo, musí bezmenný mních nájsť toho, kto je hoden, aby ho nahradil... Anotácia: Zahalený do tibetského plášťa stojí s hrdo vztýčenou hlavou uprostred ulice kdesi v San Franciscu. Dvoma pištoľami veľkého kalibru mieri na svojich protivníkov a situáciu má dokonale pod kontrolou. Náhle vyskočí s dramaticky vejúcim odevom na strechu neďaleko stojaceho auta a vzduch začnú rozrážať dávky guliek z jeho zbraní - bez akéhokoľvek náznaku náhlenia sa či námahy. A i keď počet jeho súperov zdanlivo bezhranične narastá, okolo neho sa neustále šíri dôstojný pokoj budhistického duchovného... Bezmenný tibetský mních neidentifikovateľného veku (Chow Yun-Fat) je už 60 rokov strážcom magického zvitku pergamenu, ktorý ukrýva tajomstvo bezvýhradnej moci a večnej mladosti. Cíti, že pomaly nastal čas, aby našiel a do všetkého zasvätil svojho nástupcu. V Spojených štátoch natrafí na egocentrického vreckára Kara (Seann William Scott), ktorého po počiatočných nezhodách vezme pod svoje ochranné krídla. No skôr, ako čarovný zvitok môže zmeniť svojho majiteľa, dostanú sa obaja muži do konfliktu s prestarnutým nacistickým dôstojníkom Struckerom (Karel Roden), ktorý si chce ziskom pergamenu podmaniť svet - a tiež zaistiť omladnutie... Spolu s tajomnou kráskou Jade (Jaime King) sa Kar a bezmenný mních pokúšajú o takmer nemožné - záchranu sveta...
Réžia P. Hunter
Hrajú Yun-Fat Chow, S. W. Scott, J. Kingová, K. Roden, V. Smurfitová
Rok výroby 2003
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.