Vymenené životy (165)

seriál
165 Hazal hovorí Ayse o svojom vzťahu k Cansu. Ozan sa dozvie, že jeho otec Cihan zaplatil Zeynep za to, že zmizne z jeho života. Ozan príde svojho otca konfrontovať do nemocnice. Zistí, že Zeynep od neho pýtala ešte väčšiu sumu a takto jeho lásku vymenila za peniaze. Hazal si zabudne svoj telefón na klinike a Ayse si ho omylom vezme. Keď to zistí Cihan, ide po telefón k Ayse domov. Ayse navrhne Cihanovi box po ktorom je Cihan úplne rozladený a Ayse v rozpakoch. Neskôr sa Ayse kamarátke Leyle prizná, že sa do Cihana zamilovala. 166 Engin a Ozkan nie sú schopní zaplatiť účet v nočnom podniku, kam išli pátrať po Denizovej matke. Ozkan preto zavolá Yildirimovi a požiada ho o pomoc. Ozkan sa od Cihana dozvie, že Nergis pracovala v klube ako Biela ruža. Dilara so synčekom Demirom sa vracajú z nemocnice do vily. Pani Emine zomrie otec a preto musí náhle odcestovať. Vo vile majú problém s tým, kto sa bude teraz starať o chod domácnosti. Rahmi navrhne Keriman. Hazal nemyslí na nič iné, ako na oslavu svojich narodenín. Pozve na ňu aj Cansu s Denizom. Hazal podaruje Cansu pred Denizom na oslave plagát jeho matky z nočného klubu. Hazal a Cansu sa pobijú. Maide sa v nadácii dozvie, že Dilara porodila syna.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.