Vymenené životy (165)

seriál
165 Hazal hovorí Ayse o svojom vzťahu k Cansu. Ozan sa dozvie, že jeho otec Cihan zaplatil Zeynep za to, že zmizne z jeho života. Ozan príde svojho otca konfrontovať do nemocnice. Zistí, že Zeynep od neho pýtala ešte väčšiu sumu a takto jeho lásku vymenila za peniaze. Hazal si zabudne svoj telefón na klinike a Ayse si ho omylom vezme. Keď to zistí Cihan, ide po telefón k Ayse domov. Ayse navrhne Cihanovi box po ktorom je Cihan úplne rozladený a Ayse v rozpakoch. Neskôr sa Ayse kamarátke Leyle prizná, že sa do Cihana zamilovala. 166 Engin a Ozkan nie sú schopní zaplatiť účet v nočnom podniku, kam išli pátrať po Denizovej matke. Ozkan preto zavolá Yildirimovi a požiada ho o pomoc. Ozkan sa od Cihana dozvie, že Nergis pracovala v klube ako Biela ruža. Dilara so synčekom Demirom sa vracajú z nemocnice do vily. Pani Emine zomrie otec a preto musí náhle odcestovať. Vo vile majú problém s tým, kto sa bude teraz starať o chod domácnosti. Rahmi navrhne Keriman. Hazal nemyslí na nič iné, ako na oslavu svojich narodenín. Pozve na ňu aj Cansu s Denizom. Hazal podaruje Cansu pred Denizom na oslave plagát jeho matky z nočného klubu. Hazal a Cansu sa pobijú. Maide sa v nadácii dozvie, že Dilara porodila syna.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.